Design 4 U // Dizajn forum - Veb i grafički dizajn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doprinesite forumu

+4
Ado '-.-
MRKO
BlahBlahBlah!
Mr.Joker
8 posters

Ići dole

Doprinesite forumu Empty Doprinesite forumu

Počalji od Mr.Joker Čet Jan 17, 2013 11:38 am

Doprinesite forumu
Dragi članovi Design4U foruma, nakon duge tradicije postojanja i žestokih borbi za opstanak samog foruma rešili smo da zatražimo od vas, naših dragih članova zajednice mišljenje. Naravno, važno je napomenuti kako smo danas i dalje ovde samo zahvaljujući vama i vašem zalaganju za zajednicu. Ono što želimo od vas jeste da nam iznesete vaše najbolje ideje, predloge, da nam sugerišete gde to mi grešimo kao tim, šta bi bilo dobro da se doda, šta da se ukloni. Kopiraćete sledeći kod i iskoristiti ga za davanje odgovora na data pitanja kako bi nam pomogli. Naravno, kao nagradu dobićete forumski novac zavisno od određenih kriterijuma koje ću kasnije napomenuti. Za sada kod:
Kod:
[color=darkred][b]Nick:[/b][/color] TEXT
[color=darkred][b]Vaše opširnije mišljenje o timu, po mogućstvu o svakome ponaosob:[/b][/color]TEXT
[color=darkred][b]Vaše mišljenje o prethodnim verzijama foruma:[/b][/color]TEXT
[color=darkred][b]Vaše mišljenje o sadašnjem stanju foruma:[/b][/color]TEXT
[color=darkred][b]Da li postoji bilo šta što biste izbacili sa foruma:[/b][/color]TEXT
[color=darkred][b]Da li postoji nešto što biste dodali na forum:[/b][/color]TEXT
[color=darkred][b]Da li postoji nešto ka čemu nismo orjentisani , a trebali bi da budemo po vašem mišljenju:[/b][/color]TEXT
[color=darkred][b]Šta nam zamerate (budite iskreni, niko vam neće zameriti):[/b][/color]TEXT
[color=darkred][b]Šta biste pohvalili kod nas:[/b][/color]TEXT
Nakon što popunite dati kod, dovoljno je da budite što precizniji, što više opširniji i najbitnije, što iskreniji. Svaki popunjeni obrazac doneće vam 25 forumskih novčića, a svaki prihvaćeni predlog 50 novčića više što u sumi iznosi 75 novčiča.

Vaš Design4U tim.

Mr.Joker
Administrator
Administrator

Broj poruka Broj poruka : 1709
D4U Novac D4U Novac : 1871
Reputacija Reputacija : 31
Godina Godina : 31
Lokacija Lokacija : Svet Foruma
Poso/dokolice Poso/dokolice : Programiranje
Doprinesite forumu War1

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od BlahBlahBlah! Čet Jan 17, 2013 11:55 am

Nick: BlahBlahBlah!
Vaše opširnije mišljenje o timu, po mogućstvu o svakome ponaosob: BubbleDreams: Ima veoma dobre radodve i veoma dobre ideje za poboljšanje rada foruma.
MR. Joker: Pa neznam mnogo o njemu, sem da je veoma dobar sa kodiranju.
Lena: pa mogla bi da bude aktivnija
Vaše mišljenje o prethodnim verzijama foruma: Neznam kakvi su bili
Vaše mišljenje o sadašnjem stanju foruma: Forum je jedan od aktivnijih fesign foruma i pruža dobre tutove i dobre grafičke dizajne
Da li postoji bilo šta što bi ste izbacili sa foruma: Ne forum je savršen
Da li postoji nešto što bi ste dodali na forum: Akciju: da se jedne nedelje može sakupljati pts u OFF-u
Da li postoji nešto ka čemu nismo orjentisani , a trebali bi da budemo po vašem mišljenju: Ne.
Šta nam zamerate (budite iskreni, niko vam neće zameriti): To što se pts ne dobija u OFF-u
Šta bi ste pohvalili kod nas: Skoro sve sem gore pomenutog.

BlahBlahBlah!
Član
Član

Broj poruka Broj poruka : 121
D4U Novac D4U Novac : 94
Reputacija Reputacija : 0
Lokacija Lokacija : Pirot
Poso/dokolice Poso/dokolice : Spavam ★
Doprinesite forumu War1

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od Mr.Joker Čet Jan 17, 2013 12:00 pm

Dobićeš pomenutih 25 poena. Odgovoriću ti na date predloge. Naime, cilj postojanja našeg foruma ogleda se u glavnom delu foruma, tj. delu za dizajn, delu za kodiranje. Off deo je tu samo radi međusobnog upoznavanja članova, razmene nekih interesovanja i sl. Off deo nije namenjen za prikupljanje poena baš iz razloga što bi korisnici foruma, tj. članovi , posvetili punu pažnju off delu umesto onome zbog čega postoji forum uopšte. Nadam se da razumeš zašto nismo u stanju da prihvatimo tvoj predlog. Ukoliko imaš nejasnoća , možeš slobodno pitati. Smile

Vaš Administrator, Mr.Joker.

Mr.Joker
Administrator
Administrator

Broj poruka Broj poruka : 1709
D4U Novac D4U Novac : 1871
Reputacija Reputacija : 31
Godina Godina : 31
Lokacija Lokacija : Svet Foruma
Poso/dokolice Poso/dokolice : Programiranje
Doprinesite forumu War1

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od MRKO Čet Jan 17, 2013 12:43 pm

BubbleStyle? lol. BubbleDreams bre, ima jedan BubbleStyle, ali ne znam da li je ko ja. :3
MRKO
MRKO
Administrator
Administrator

Broj poruka Broj poruka : 3710
D4U Novac D4U Novac : 5149
Reputacija Reputacija : 40
Godina Godina : 27
Lokacija Lokacija : drowned world
Doprinesite forumu War1

http://www.design4-u.net

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od BlahBlahBlah! Čet Jan 17, 2013 7:21 pm

Haha, znao sam da ću negde da pogrešim xD Tipično za mene xD

BlahBlahBlah!
Član
Član

Broj poruka Broj poruka : 121
D4U Novac D4U Novac : 94
Reputacija Reputacija : 0
Lokacija Lokacija : Pirot
Poso/dokolice Poso/dokolice : Spavam ★
Doprinesite forumu War1

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od Ado '-.- Čet Jan 17, 2013 11:13 pm

Nick: Ado '-.-
Vaše opširnije mišljenje o timu, po mogućstvu o svakome ponaosob:
Mr.Joker- OK je naš filozof, zna dosta, želi da pomogne OK je mislim da on stvarno zaslužuje datu poziciju koju ima u timu.
BubbleDreams- Lepo radi u PS-u, zna i oko web dizajna, ali mislim da je jako len.
Lena- Nju neznam stvarno, možda je znam pod drugim nickom ako je regovana na AC ili negde, nisam ni znao da ima treći admin tek sad vidim, možda bi trebala da se malo aktivira.
Milan Reklamer- Ne znam njega.
flawless.- odličan dizajner i dobar timovac sigurno.
glaciesgirl- neznam je.
Mr.Pixy- OK je, nemam šta posebno reći za njega.
Prince.- Drzak, nema lep pristup sa članovima, lepo radi u PS-u ali je užasan kao član tima, neznam šta je umislio ali mi se njegovo ponašanje nikako ne svidja.
Vaše mišljenje o prethodnim verzijama foruma: Imam lepo mišljenje, nemam šta posebno da pišem.
Vaše mišljenje o sadašnjem stanju foruma:Good.
Da li postoji bilo šta što biste izbacili sa foruma:Pa neznam nisam primetio da mi nešto smeta.
Da li postoji nešto što biste dodali na forum:Neznam nisam razmišljao o tome.
Da li postoji nešto ka čemu nismo orjentisani , a trebali bi da budemo po vašem mišljenju:Ne.
Šta nam zamerate (budite iskreni, niko vam neće zameriti): Lepo bi bilo da malo više pažnje posvetite zahtevima.
Šta biste pohvalili kod nas:Pa neznam sve sam naveo gore što sam mislio da je potrebno.
Ado '-.-
Ado '-.-
Član
Član

Broj poruka Broj poruka : 151
D4U Novac D4U Novac : 329
Reputacija Reputacija : -12
Doprinesite forumu War2

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od Prince. Pet Jan 18, 2013 12:02 am

Ado '-.- ::Nick: Ado '-.-
Vaše opširnije mišljenje o timu, po mogućstvu o svakome ponaosob:
Mr.Joker- OK je naš filozof, zna dosta, želi da pomogne OK je mislim da on stvarno zaslužuje datu poziciju koju ima u timu.
BubbleDreams- Lepo radi u PS-u, zna i oko web dizajna, ali mislim da je jako len.
Lena- Nju neznam stvarno, možda je znam pod drugim nickom ako je regovana na AC ili negde, nisam ni znao da ima treći admin tek sad vidim, možda bi trebala da se malo aktivira.
Milan Reklamer- Ne znam njega.
flawless.- odličan dizajner i dobar timovac sigurno.
glaciesgirl- neznam je.
Mr.Pixy- OK je, nemam šta posebno reći za njega.
Prince.- Drzak, nema lep pristup sa članovima, lepo radi u PS-u ali je užasan kao član tima, neznam šta je umislio ali mi se njegovo ponašanje nikako ne svidja.
Vaše mišljenje o prethodnim verzijama foruma: Imam lepo mišljenje, nemam šta posebno da pišem.
Vaše mišljenje o sadašnjem stanju foruma:Good.
Da li postoji bilo šta što biste izbacili sa foruma:Pa neznam nisam primetio da mi nešto smeta.
Da li postoji nešto što biste dodali na forum:Neznam nisam razmišljao o tome.
Da li postoji nešto ka čemu nismo orjentisani , a trebali bi da budemo po vašem mišljenju:Ne.
Šta nam zamerate (budite iskreni, niko vam neće zameriti): Lepo bi bilo da malo više pažnje posvetite zahtevima.
Šta biste pohvalili kod nas:Pa neznam sve sam naveo gore što sam mislio da je potrebno.
Nisam ja drzak, ja se ponašam onako kako neko zasluži, to što sam u timu ne mora značiti da ne smijem pokazivati ljudske emocije. Razmisli o tome, to ti nije drskost već iskrenost i realnost. Doprinesite forumu 45981
Prince.
Prince.
Dizajner
Dizajner

Broj poruka Broj poruka : 1901
D4U Novac D4U Novac : 2116
Reputacija Reputacija : 3
Godina Godina : 27
Lokacija Lokacija : Stol'ca :P
Poso/dokolice Poso/dokolice : Umjetnost :)
Doprinesite forumu War1

http://we-are-teens.com/

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od glaciesgirl Pet Jan 18, 2013 2:05 am

Nick: glaciesgirl
Vaše opširnije mišljenje o timu, po mogućstvu o svakome ponaosob: Znam samo Mr.Jokera, BubbleDreams i Princea, super su mi, baš nemam nikakvih zamjerki. Treća adminka je Lena, je l' da? Šteta što nije aktivnija. Za ostatak tima nemam mišljenje.
Vaše mišljenje o prethodnim verzijama foruma: Registrirala sam se za vrijeme prošle verzije, rekla bih da mi je tadašnja bila mrvicu bolja od trenutne, iako svaka verzija ima ''ono nešto''. Well done, boys.
Vaše mišljenje o sadašnjem stanju foruma: Jedino što mi pada u oči su dvije stvari...Svijetla pozadina, kao što netko reče, kao da sam u kupaoni, te gumbovi za Fejs, dA, Twitt. i to. Ne smetaju oni, nego činjenica da se ništa ne dogodi klikom na njih.
Da li postoji bilo šta što biste izbacili sa foruma:Jedino bih stavila drugu pozadinu, ali neću se žaliti. Ipak,uostalom, treba se netko potruditi za to, pa ne želim nikoga tjerati na te neke promjene.
Da li postoji nešto što biste dodali na forum:Nisam još sigurna. Znat ćete ako bude ;)
Da li postoji nešto ka čemu nismo orjentisani , a trebali bi da budemo po vašem mišljenju:Nope.
Šta nam zamerate (budite iskreni, niko vam neće zameriti):Pozad...okay, stala sam xD Nemam zamjerki, super ste.
Šta biste pohvalili kod nas:Ljudi su super, forum je vrlo koristan, iako sam tek ušla u te vode.
glaciesgirl
glaciesgirl
Pomoćnik
Pomoćnik

Broj poruka Broj poruka : 245
D4U Novac D4U Novac : 141
Reputacija Reputacija : 3
Godina Godina : 25
Lokacija Lokacija : Where angels cry
Poso/dokolice Poso/dokolice : spavam na duge staze
Doprinesite forumu War1

http://nbonacin.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od MRKO Pet Jan 18, 2013 4:08 am

Lena je malo neaktivna jer ovih dana nešto ima povišenu temperaturu. Ali ona je admin od samog početka kreiranja foruma. zajedno sa mnom je pravila forum i mnogo je doprinela, prve kredite smo dobili zahvaljući njoj(jer je učestvovala u nekom fm takmičenju).
Što se tiče pozadine imate menjač pozadine na skinu, ko voli nek izvoli, predlozi za pozadine takođe možete zapisati, mi ćemo ih uvesti.
Ado '-.- ::
BubbleDreams- Lepo radi u PS-u, zna i oko web dizajna, ali mislim da je jako len.
jesam lenj, ali sam i prezauzet mnogim zahtevima. Za zahteve sam lenj jer mi zaista tako dođe kad vidim kakvi su zahtevi. Što se tiče pomaganja i pisanja članaka, tutorijala i raznih stvari, onda sam tu baš voljan pomoći, kad god treba.
Inače hvala svim članovima što su odvojili vremena da daju svoje stvarno mišljenje. Hvala još jednom!
MRKO
MRKO
Administrator
Administrator

Broj poruka Broj poruka : 3710
D4U Novac D4U Novac : 5149
Reputacija Reputacija : 40
Godina Godina : 27
Lokacija Lokacija : drowned world
Doprinesite forumu War1

http://www.design4-u.net

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od Decode Pet Jan 18, 2013 4:20 am

Nick: Decode
Vaše opširnije mišljenje o timu, po mogućstvu o svakome ponaosob:
Marko (BubbleDreams) - jako talentiran dečko, iz priloženog se vidi da se razumije mnogo u photoshop a i kodiranje.
Aleksandar (Mr.Joker) - još se uči u photoshopu i vidi se da se mnogo trudi, a u kodiranju je savršen
Lena - ee nju dugo vremena nisam vidio na forumu, al dok je bila tu skompali smo se na prvu Smile
Mirza (Prince.) - jako dobar dizajner, koder i sve što je potrebno, također sviđaju mi se njegove fotke na fejs stranici.
Ove ostale baš i ne znam, nisam upoznat s njihovim radom ...
Vaše mišljenje o prethodnim verzijama foruma: Iskreno meni će ostati zapamćen prvi dizajn, koji je bio vrh u tadašnje vrijeme Very Happy, dizajni su sve kvalitetniji i kvalitetniji... jedino koliko se sjećam bio je neki sa Nicki Minaji e pa nije mi se sviđao (nemojte misliti da ste vi tu pogriješili, to jednostavno nije bilo po mom ukusu... a o ukusima se ne raspravlja Very Happy)
Vaše mišljenje o sadašnjem stanju foruma: Škola je tako da je aktivnost smanjena, ali tu vi ne možete puno učiniti... što se kategorija i podforuma tiče sviđa mi se novi PSD dio
Da li postoji bilo šta što biste izbacili sa foruma: NO :O
Da li postoji nešto što biste dodali na forum: e sad, nemam trenutno neku ideju, ali ako dođe javit ću vam Smile
Da li postoji nešto ka čemu nismo orjentisani , a trebali bi da budemo po vašem mišljenju: Ne, vi ste dizajnerski forum, tako se i ponašate Smile
Šta nam zamerate (budite iskreni, niko vam neće zameriti): Iskreno ništa, nemam ni jednu kritiku na račun ekipe iz admin tima.
Šta biste pohvalili kod nas: Pohvalio bi volju za radom, vašu inspiraciju, talentiranost, kreativnost i želju da nam pomognete
Decode
Decode
Aktivan član
Aktivan član

Broj poruka Broj poruka : 436
D4U Novac D4U Novac : 434
Reputacija Reputacija : 1
Godina Godina : 27
Lokacija Lokacija : Mars
Poso/dokolice Poso/dokolice : Škola :P
Doprinesite forumu War1

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od Mr.Joker Pet Jan 18, 2013 5:45 am

Svako od vas dobio je po 25 novčića. Niste dobili obećanih 50 jer niste davali neke ideje šta da popravimo i sl. Možda se čini da smo savršeni, ali nije to baš tako. I dalje je otvoreno da postavite predloge. Oni koji su postavili, mogu opet, ali neće dobiti 25 poena za ponovno pisanje, ali hoće 50 ako daju neki konstruktivan predlog koji će tim prihvatiti. Smile

Mr.Joker
Administrator
Administrator

Broj poruka Broj poruka : 1709
D4U Novac D4U Novac : 1871
Reputacija Reputacija : 31
Godina Godina : 31
Lokacija Lokacija : Svet Foruma
Poso/dokolice Poso/dokolice : Programiranje
Doprinesite forumu War1

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od Ado '-.- Pet Jan 18, 2013 8:06 am

Prince. ::
Nisam ja drzak, ja se ponašam onako kako neko zasluži, to što sam u timu ne mora značiti da ne smijem pokazivati ljudske emocije. Razmisli o tome, to ti nije drskost već iskrenost i realnost. Doprinesite forumu 45981

Izvini, ja sam svatio da u ovoj temi treba da izrazimo svoje mišljenje. Doprinesite forumu 976788

PS: Da nisi slučajnu čuo za onu izreku "i nula iza broja ima vrednost". Doprinesite forumu 927713


BubbleDreams ::Lena je malo neaktivna jer ovih dana nešto ima povišenu temperaturu. Ali ona je admin od samog početka kreiranja foruma. zajedno sa mnom je pravila forum i mnogo je doprinela, prve kredite smo dobili zahvaljući njoj(jer je učestvovala u nekom fm takmičenju).
Što se tiče pozadine imate menjač pozadine na skinu, ko voli nek izvoli, predlozi za pozadine takođe možete zapisati, mi ćemo ih uvesti.
Ado '-.- ::
BubbleDreams- Lepo radi u PS-u, zna i oko web dizajna, ali mislim da je jako len.
jesam lenj, ali sam i prezauzet mnogim zahtevima. Za zahteve sam lenj jer mi zaista tako dođe kad vidim kakvi su zahtevi. Što se tiče pomaganja i pisanja članaka, tutorijala i raznih stvari, onda sam tu baš voljan pomoći, kad god treba.
Inače hvala svim članovima što su odvojili vremena da daju svoje stvarno mišljenje. Hvala još jednom!

Nemojte me pogrešno svatit, nemam ništa protiv Lene niti mogu imati kad je neznam, nisam bio aktivan na forumu kad i ona, a ne sumnjam u to da nije doprinela forumu čim ima tu poziciju.

Ne kažem samo za zahteve, nego ovako uopšteno imam utisak da si lenj, jer si mnogo puta obnavljao forum, nedelju radiš i posle zabatališ na to sam najviše mislio. Smile Jedina mi je to zamerka, možda se i varam jer ni tebe ne poznajem baš, nemoj mi uzeti za zlo. Very Happy
Ado '-.-
Ado '-.-
Član
Član

Broj poruka Broj poruka : 151
D4U Novac D4U Novac : 329
Reputacija Reputacija : -12
Doprinesite forumu War2

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od Mr.Joker Pet Jan 18, 2013 8:18 am

Ne uzimamo ništa za zlo. Svaki vaš komentar je i više nego dobrodošao. Hvala na odgovorima. Smile

Mr.Joker
Administrator
Administrator

Broj poruka Broj poruka : 1709
D4U Novac D4U Novac : 1871
Reputacija Reputacija : 31
Godina Godina : 31
Lokacija Lokacija : Svet Foruma
Poso/dokolice Poso/dokolice : Programiranje
Doprinesite forumu War1

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od Joka. Ned Feb 24, 2013 11:26 pm

Nick: Joka.
Vaše opširnije mišljenje o timu, po mogućstvu o svakome ponaosob:Tim foruma se jos sastavlja kako sam ja primetila.
Za sada, tim vam je okej, mozda da se malo bolje organizujete i podelite duznosti.
Tri administratora je puna kapa. Na ovaj broj clanova, sasvim dovoljno.
Dva moderatora od kojih je samo jedan aktivan. Predlog da sklonite neaktivnog admina sa pozicije i da sto pre nadjete jos jednog ili dva moderatora. Oni su, po meni, najbitniji na forumu jer su zaduzeni da odrzavaju red, ciste spam, teme, pisu... A jedna osoba nije dovoljna za to.
Sto se tice dizajnera, imate ih dva ako ukljucimo i mene. Mislim da bi trebalo da dodate jos jednog ili dva dizajnera koji bi odradjivali zahteve. Ipak je ovo forum o dizajnu a nema dozajnera koji bi odradili zahteve clanova.
Tim ne poznajem dovoljno da bih mogla da pricam o svakome ponaosob.
Vaše mišljenje o prethodnim verzijama foruma:Bila sam jednom na forumu, cini mi se da je imao neki taman skin.. Nebitno. Mnogo mi se dopao forum, ali secam se da je vecina foruma bila zabranjena za clanove sa manjim brojem postova. Iskreno, to mi nije bilo interesantno jer sam na forum dosla zbog tutorijala, a njih nisam mogla da citam. Ali, sada je to omoguceno svim clanovima, i to je veliki plus.
Ovo je jedna od boljih verizja foruma, samo tako nastavite. Smile
Vaše mišljenje o sadašnjem stanju foruma:Daleko od toga da ne valja, daleko od toga da je savrsen. Opsti utisak je dobar, interesantan. Organizacija foruma i kategorija vam je odlicna, lako se snalazimo na forumu. Moram reci da je dizajn perfektan. Ja sam, kao dizajner, zaista zadovoljna, jer prelepo izgleda. Ono sto je lose, jeste AKTIVNOST foruma! Jako lose... Samo par clanova dolazi, a registrovanih ima preko 300. Forum bez clanova nije forum. Treba poslati mejlove svim clanovima koji su registrovani sa obavestenjem da se forum vratio, da ponovo radi. Sto vise reklame, sto vise marketinga. Pitajte prijatelje da dodju, saljite poruke.... Sigurna sam da malo ko moze odoleti ovako dobrom forumu.
Da li postoji bilo šta što biste izbacili sa foruma:Nemam sta da izbacim, sve je na mestu. Smile Ovde treba dodati neke stvari. ;))
Da li postoji nešto što biste dodali na forum:Kao sto sam rekla, treba. Dodajte akcije, takmicenja, nadmetanja, neke besplatne radove, jos radova u galerije... Toliko mogucnosti vam nudi sama tema foruma. Iskoristite to! Povecace vam se broj clanova i njihova aktivnost.
Da li postoji nešto ka čemu nismo orjentisani , a trebali bi da budemo po vašem mišljenju: Vise resursa. To se sada trazi, jer su ljudi lenji i mrzi ih da sammi prave ikonice ili navigacije. Vise radova u prodavnici. Nekako su ti delovi foruma zapostavljeni. Nepopunjeni.
Šta nam zamerate (budite iskreni, niko vam neće zameriti): Zameram, kao sto rekoh, manjak resursa i neaktivnost, ako se to moze zameriri. Ostalo je sve na mestu. (Y)
Šta biste pohvalili kod nas: Dizajn prvo, a potom ogranizaciju foruma i kategorija. Smile Dovoljno od mene, da vas ne smaram vise. Doprinesite forumu 748711 Marko sa Palicom
Joka.
Joka.
Dizajner
Dizajner

Broj poruka Broj poruka : 77
D4U Novac D4U Novac : 115
Reputacija Reputacija : 1
Godina Godina : 25
Lokacija Lokacija : Iza ogledala♥
Doprinesite forumu War1

Nazad na vrh Ići dole

Doprinesite forumu Empty Re: Doprinesite forumu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu